Podobne artykuły

Srebrna sztabka Pamiątka Ślubu z możliwością grawerowania dedykacji, życzeń…

view500.jpg

Ślub to okazja, przy której często jako prezent wręczamy pieniądze. Czasami jednak taki podarunek wydaje nam się bezosobowy i mało oryginalny. Możemy więc wybrać coś co również jest wartościowe ale w dużo bardziej atrakcyjnej formie.

Srebrna sztabka na prezent ślubny

Jedną z takich propozycji może być widoczna tutaj srebrna sztabka, wyemitowana przez Skarbiec Mennicy Polskiej, w limitowanym nakładzie 2000 sztuk. Ta srebrna sztabka została zaprojektowana z myślą o tym by stać się prezentem ślubnym. Jej rewers ozdobiony jest motywem dwóch, splecionych obrączek ślubnych, natomiast awers przedstawia logo Skarbca Mennicy Polskiej S.A. Sztabka wykonana jest oczywiście ze srebrna próby 925 i waży 14,14 grama. Umieszczona jest w specjalnej, przezroczystej kapsule, a całość zapakowana jest w elegancką, drewnianą szkatułkę.

A jeśli chcecie aby ten ślubny prezent był jeszcze bardziej oryginalny to na wieku drewnianej szkatułki możecie umieścić specjalną, grawerowaną dedykację. Przykład takiego grawerunku możecie obejrzeć na zdjęciu, a wybrane przez Was życzenia czy dedykacja powinny mieć nie więcej niż 200 znaków.

Sprawdź cenę prezentu

Super pomysły

Dodaj komentarz

*