Podobne artykuły

Pudełko wspomnień + odcisk bobasa – prezent dla dziecka z grawerowaną dedykacją

view500.jpg

Pierwsze miesiące i lata życia dziecka to pełen pięknych wspomnień okres. Wiele z tych wspomnień warto zachować na przyszłość tak by móc cieszyć się nimi nawet po latach. Łatwo możecie tego dokonać za pomocą zestawu gadżetów w tak zwanym pudełku wspomnień.

Odcisk bobasa

Najciekawszym elementem tego zestawu jest pudełeczko wypełnione specjalną gipsową masą. Pozwala ona na zachowanie odcisku rączki i lub stópki niemowlaka. Po latach gdy dziecko będzie już duże będziemy mogli pokazać mu jak kiedyś wyglądały jego rączki i nóżki. Oprócz pudełka na odcisk bobasa, w pudełku wspomnień znajdziecie także cały zestaw mniejszych i większych pudełeczek i woreczków. Możecie w nich przechować różne drobiazgi związane z dorastaniem malucha jak na przykład pierwszy mleczny ząbek, kosmyk włosów, pierwsze zdjęcie USG z ciąży itd.

Pudełeczko wspomnień otrzymacie od razu w wersji spersonalizowanej. Pudełeczka i woreczki opatrzone będą karteczkami z imieniem dziecka (które podajecie przy zakupie). Dodatkowo na wieczku drewnianego pudełka możecie zamieścić grawerowaną dedykację, której treść również ustalacie sami.

Sprawdź cenę prezentu

Super pomysły

Dodaj komentarz

*