Podobne artykuły

Pudełeczko wspomnień – 2 kolory wraz z możliwością grawerowania

view500.jpg

Pudełeczko wspomnień to wyjątkowy prezent, który podarowany małemu dziecku lub jego rodzicom, stanie się pamiątką na całe życie. W zestawie znajdziecie kilka elementów, które pozwolą na zachowanie wspomnień z pierwszy miesięcy i lat życia nowego członka rodziny.

Odcisk bobasa

Jednym z najciekawszych elementów ze szkatułki wspomnień to specjalne, metalowe pudełeczko z gipsową masą, w które możecie zachować odcisk stópki lub dłoni bobasa. Już sam taki odcisk jest wzruszającą pamiątką, do której możecie wrócić po latach.

Oprócz zestawu do wykonaniu odcisku rączki czy nóżki niemowlaka w pudełku wspomnieć znajdziecie także album na zdjęcia mieszczący 80 zdjęć w formacie 9 x 13 cm, a także kilka ozdobnych pojemników i woreczków, w których możecie zachować przeróżne pamiątki z wczesnego dzieciństwa dziecka (pukiel włosów, pierwszy ząbek, pierwsze zdjęcie USG itd.). Całość umieszczona jest w drewnianej szkatułce, na której opcjonalnie możecie umieścić indywidualny, stworzony przez siebie grawer z życzeniami lub dedykacją.

Sprawdź cenę prezentu

Super pomysły

Dodaj komentarz

*