Złota

view500.jpg Złoty medalik z łańcuszkiem upominek z możliwością graweru

Jesteś w tym roku zaproszony lub zaproszona na Chrzest czy Pierwszą Komunię i nie masz pomysłu na prezent? Złoty medalik to uniwersalny podarunek, na takie okazje, który możesz kupić zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Medalik z Matką Boską wykonany jest ze złota o próbie 585 czyli standardowej dla złotej biżuterii. W komplecie znajduje się także łańcuszek o długości mniej więcej 50 cm. Cały komplet umieszczony jest bardzo ładne prezentowe pudełeczko (dostępne dwa wzory), a jeśli chcecie to wewnątrz pudełka może znaleźć się laminowana tabliczka z wybraną przez Was dedykacją czy życzeniami.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej
view500.jpg Złoty krzyżyk z łańcuszkiem z opcją graweru dedykacji…

Złoty krzyżyk na łańcuszku to uniwersalny prezent z okazji I Komunii lub nawet z okazji Chrztu. Jeśli zdecydujecie się na taki „prezentowy klasyk” to może warto pomyśleć o tym aby jakoś wyróżnić go spośród innych prezentów, które otrzyma dziecko. Jednym ze sposobów na to jest dodanie do prezentu indywidualnej dedykacji lub napisu wygrawerowanego w metalu. Napis ten umieszczany jest na eleganckiej, metalowej tabliczce, która znajduje się wewnątrz pudełka z krzyżykiem i łańcuszkiem. Akurat w przypadku widocznego na zdjęciu zestawu taki grawerowany napis może składać się z maksymalnie 200 znaków. A jeśli interesuje Was zakup takiego indywidualnego prezentu na Chrzest czy Komunię to zapraszamy do kliknięcia w poniższy link.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej
view500.jpg Złoty krzyżyk na łańcuszku (pr.585) z opcją graweru dedykacji…

Złoty krzyżyk na łańcuszku to jeden z tradycyjnych prezentów wręczanych z okazji Chrztu. Prezent taki częściej kupujemy dla dziewczynki, jednak równie dobrze krzyżyk na łańcuszku możemy kupić dla chłopca. Widoczny na zdjęciu krzyżyk wykonany jest ze złota o standardowej próbie 585. A jeśli chcecie żeby Wasz prezent był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju możecie zamówić własną dedykację czy życzenia, które zostaną laserowo wygrawerowane na metalowej tabliczce znajdującej się wewnątrz pudełka z krzyżykiem. Zwykle umieszcza się tam na przykład datę Chrztu, imię dziecka itd.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej
view500.jpg Złote kolczyki motylki z różowymi cyrkoniami prezent z opcją umieszczenia graweru

Szukasz prezentu dla dziewczynki na Pierwszą Komunię czy Chrzest? Sprawdź te złote kolczyki w kształcie motylków. Wykonane zostały ze złota o próbie 333 i ozdobione cyrkoniami w bladoróżowym odcieniu. Kolczyki umieszczone są w czerwonym, aksamitnym, ozdobnym pudełku. W jego wnętrzu może zostać umieszczona metalowa tabliczka, z grawerowanym, wybranym przez Was napisem. Możecie tam umieścić na przykład życzenia czy datę wydarzenia z okazji którego wręczacie prezent. Umieszczony w pudełku z kolczykami napis może składać się z maksymalnie 100 znaków.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej