Naszyjniki

view500.jpg Złota koniczynka z łańcuszkiem (pr 585) z możliwością graweru dedykacji…

Czterolistna koniczyna uważana jest za symbol szczęścia, z znalezienie takie rośliny uważa się za dobry omen. Według tradycji każdy z czterech listków takiej koniczyny ma swoje znaczenie. Pierwszy oznacza nadzieję, drugi wiarę, trzeci miłość, a czwarty szczęście. Złoty wisiorek w kształcie takiej koniczynki może być więc miłym prezentem na różne okazje. Na przykład dla dziewczynki na pierwszą komunię, na urodziny itd. Ten złoty wisiorek wykonany jest ze złota o próbie 585, a jeśli chcecie to możecie zamówić go z dodatkowym grawerem. Może on być umieszczony bezpośrednio na wisiorku (do 10 znaków) i/lub na metalowej tabliczce w pudełeczku, w które zapakowana jest biżuteria.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej
view500.png Grawerowane srebrne serduszko z cyrkoniami na łańcuszku

Serce to od wieków symbol miłości i oddania. Jeśli więc chcecie sprawić bliskiej Wam osobie drobny podarunek, który wyrazi Wasze uczucie, to dobrym pomysłem może być biżuteria w kształcie serca. A jeszcze lepiej to co czujecie wyrazi spersonalizowana biżuteria z grawerowaną dedykacją. Przykładem może być to srebrne serduszko z cyrkoniami i możliwością graweru. Zawieszka umieszczona jest na, mierzącym 50 cm łańcuszku, również wykonanym ze srebra o próbie 925.

Biżuteria na prezent dla dziewczyny

Jeśli więc kupujecie tą srebrną zawieszkę w kształcie serca, jako prezent dla bliskiej osoby, to koniecznie skorzystajcie z możliwości umieszczenia na niej dedykacji. Na jednej stronie tego wisiorka możecie umieścić krótki, mierzący do 36 znaków tekst. Mogą to być na przykład Wasze imiona i ważna dla Was data, a przykład grawerowanej na serduszku dedykacji znajdziecie klikając w poniższy link do strony produktu.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej