Prezent dla Nastolatka

view500.jpg Kuferek na biżuterię z eko-skóry z możliwością grawerowania dedykacji, życzeń…

Kuferek na biżuterię przyda się chyba każdej kobiecie, a jeśli oprócz tego że jest praktyczny również pięknie się prezentuje to może stanowić ciekawy upominek. Jeśli szukacie kuferka na biżuterię jako prezentu dla dziewczyny, żony, siostry czy mamy to zapraszamy do zapoznania się z tą szkatułka wykonaną z ekoskóry z tłoczonym, modnym wzorem wężowej skóry. Kuferek na biżuterię możecie również zamówić z indywidualną dedykacją czy napisem wygrawerowanym na metalowej tabliczce.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej
view500.jpg Scyzoryk Victorinox SwissChamp z możliwością grawerowania dedykacji, życzeń…

Model scyzoryka Victorinox SwissChamp to jeden ze sztandarowych i najbardziej rozpoznawalnych produktów tej szwajcarskiej marki. Ten mierzący niewiele ponad 90 mm scyzoryk posiada wbudowane aż 33 przydatne, w różnych okolicznościach, narzędzia. Szwajcarski scyzoryk Victorinox może być idealnym prezentem dla każdego faceta, a jeśli chcecie to możecie wzbogacić go o indywidualną, grawerowaną dedykację. Jest ona umieszczana na największym ostrzu i mogą się na nią składać maksymalnie 2 linie po 30 znaków każda. Możecie tam umieścić krótkie życzenia, ważny dla Was cytat czy datę uroczystości z okazji, której wręczacie prezent itd.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej
view500.jpg Scyzoryk Victorinox Sentinel Clip z możliwością grawerowania dedykacji, życzeń…

Victorinox Sentinel Clip to jeden z najprostszych i kompaktowych modeli scyzoryków tej szwajcarskiej marki. W przeciwieństwie do innych, sztandarowych produktów Victorinox, Sentinel Clip posiada tylko kilka narzędzi z dużym, blokowanym ostrzem na czele. Oprócz tego ostrza scyzoryk jest wyposażony jeszcze tylko w pęsetę i wykałaczkę. Całość po złożeniu ma niewielkie rozmiary (111 mm) i waży zaledwie 75 gramów. Scyzoryk jest także wyposażony w klamrę, dzięki której można go łatwo przymocować na przykład do paska. Podobnie jak inne modele scyzoryków Victorinox również ten możecie zamówić ze specjalną, grawerowaną na ostrzu, dedykacją. Jest ona umieszczana bezpośrednio na ostrzy i może się składać z maksymalnie 60 znaków rozmieszczonych w dwóch liniach po 30 znaków.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej