Prezent dla dziadka

view500.jpg Kufel z nadrukiem – prezent dla myśliwego

Zbliża się specjalna okazja w życiu kogoś kto jest myśliwym? Szukasz prezentu dla kogoś takiego? Naszą propozycją na taką okazję jest kufel myśliwego ze specjalnym, spersonalizowanym nadrukiem. Kufel ten wykonany jest z białej, nieprzezroczystej ceramiki i ma standardową pojemność 0,5l. Z obu stron ozdobiony jest związaną z myślistwem grafiką oraz tekstem, który wybieracie sami. Treść nadruku podajecie korzystając z prostego edytora przy zamawianiu kufla. Mogą to być krótkie życzenia, imię osoby obdarowywanej itd. Zarówno grafika i tekst nadrukowane są na kufel za pośrednictwem nowoczesnej metody sublimacji. Dzięki temu napis jest wyraźnie widoczny nawet po kilkudziesięciu myciach kufla w zmywarce.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej
view500.jpg Narzędzie wielofunkcyjne LEATHERMAN w szkatułce z opcją graweru

Narzędzie wielofunkcyjne czyli tak zwany multi tool to niezbędnik każdego faceta. Jest to narzędzie zwykle niewiele większe od scyzoryka, która posiada szereg różnych funkcji i przyrządów, poczynając od kombinerek, przez różne rodzaje śrubokrętów, po noże, przecinaki czy otwieracz do puszek. A tutaj prezentujemy multi tool znanej, amerykańskiej firmy Leatherman, a dokładnie model SuperTool 300, zawierający aż 18 różnych narzędzi. Takie narzędzie wielofunkcyjne to świetny prezent dla każdego majsterkowicza, wędkarza, myśliwego czy fana survivalu. Multi tool Leatherman możecie zamówić w eleganckim drewnianym pudełku ze specjalną, wybraną przez Was, dedykacją.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej
view500.jpg Grawerowany kufel na piwo – 100% CHŁOPA

Uniwersalny prezent dla każdego miłośnika złotego trunku. Oto grawerowany kufel do piwa dla każdego 100% faceta. Kufel wykonany jest z grubego szkła wysokiej jakości, ma standardową pojemność 0,5 litra i wysokość około 13 centymetrów. Kufel ten zamawiacie z indywidualnym grawerem, zawierającym imię obdarowywanej osoby. Jest ono wplecione w zabawny wierszyk na temat piwa. Grawer wykonywany jest bezpośrednio na szkle, techniką która sprawia że napis jest bardzo trwały i dobrze widoczny. Jeśli więc szukacie prezentu dla piwosza to zapraszamy do kliknięcia w poniższy link.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej
view500.jpg Teczka konferencyjna ze skóry z możliwością grawerowania

Klasyczny i elegancki czarny kolor i skóra naturalna to tylko dwa z kilku elementów, które sprawia, że ta teczka konferencyjna będzie idealnym prezentem dla każdego biznesmena. Teczka posiada dużą, wewnętrzną kieszeń, trzy płaskie kieszenie (jedna z nich zamykana na suwak), a także przegródki na wizytówki. Tego rodzaju teczka przyda się każdemu, kto w swojej pracy często spotyka się z klientami, bierze udział w różnego rodzaju szkoleniach czy konferencjach. A jeśli kupujecie ją na prezent to możecie zamówić wersję z grawerowanym napisem wytłoczonym bezpośrednio na skórze. Może on się składać z maksymalnie 50 znaków.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej
view500.jpg Srebrne spinki do mankietów (pr 925) z możliwością grawerowania dedykacji, życzeń…

Srebrne spinki do mankietów to idealny prezent dla eleganckiego mężczyzny, który często chodzi w garniturze czy bierze udział w różnego rodzaju uroczystościach. Widoczne na zdjęciu spinki wykonane ze srebra o próbie 925 czyli najwyższej możliwej próbie jeśli chodzi o biżuterię. Dodatkowo spinki te możecie zamówić z dodatkowym napisem wygrawerowanym bezpośrednio na ich powierzchni. Ze względu na stosunkowo niewielkie wymiary spinek napis taki może mieć tylko do 10 znaków. Oczywiście jak na elegancki prezent przystało spinki zapakowane są w gustowne pudełko.

Zagłosuj

Zagłosuj

Czytaj więcej