Czym są imprezenty?

To pierwszy i jedyny w Polsce serwis, w którym dzięki prostym narzędziom od początku do końca zorganizujecie wymarzoną uroczystość oraz dowiecie się o najnowszych trendach imprezowych i prezentowych!

Z trendami za pan brat

Jak zorganizować doskonałą imprezę? Czym zabawić gości, by się nie nudzili? Co sprezentować na Komunię a co z okazji ślubu? Odpowiedzi na wszystkie dręczące pytania dotyczące imprez i prezentów znajdziecie w naszym serwisie. Podpowiemy Wam nie tylko, jak przygotować doskonałą uroczystość, ale też doradzimy, jaki prezent, komu i gdzie kupić.

Efektowne zaproszenie

Z pomocą dostępnego na stronie narzędzia przygotujecie zaproszenie, które roześlecie gościom. Wybierzcie wygląd bileciku, opiszcie charakter imprezy oraz podajcie czas i miejsce wspólnej zabawy.

Czas na gości

Przygotujcie listę osób, które chcecie zaprosić. Dzięki zintegrowanym klientom poczty
będziecie mogli wysłać zaproszenia do każdego znajomego.

Grunt to
dobra organizacja!

W naszym serwisie Ty i Twoi goście możecie być w stałym kontakcie. W każdej chwili możecie dyskutować o sprawach organizacyjnych i informować się o zmianach. I najważniejsze… Twoi znajomi mogą przygotować Ci prezent niespodziankę. Oczywiście w tajemnicy przed Tobą!

Trafiony prezent!

Istnieją uroczystości, na które nie wypada przyjść bez prezentu. W naszym serwisie możecie zasugerować gościom, co chcielibyście dostać. Znajomi pozbędą się problemu „co kupić”, a Wy dostaniecie to, o czym marzycie!